Racibórz, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Miejsce pracy: Racibórz

Racibórz

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa Pracy Personnel International CERT. 5286 dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier &#8211; Racibórz

Miejsce Pracy &#8211; Racibórz

Zadania;
- praca przy kompletowaniu towaru
- praca w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w przyjaznym zespole
- zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w wymiarze 3/4 etatu

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe lub doświadczenie w pracy na wózkach
- bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
- zaangażowanie i silna motywacja do pracy
- obowiązkowość i samodyscyplina
- rzetelność

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera.

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV na adres e-mail:czeladz@personel.com.pl/ , jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Styczen, 2012  12:20

Identyfikator: 367802

Wyświetleń: 12023