Racibórz, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynie/Komisjoner - praca dla mężczyzn, Niemcy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Magazynier/Komisjoner &#8211; praca na magazynie z oponami (Pracownik tymczasowy), Niemcy, zagranica
Miejsce pracy: Dolna Saksonia &#8211; Friesoythe
Termin rozpoczęcia pracy: 01.02.2019r.

Główne zadania:
&#8226; Rozładunek opon z tirów,
&#8226; Pakowanie opon na palety,
&#8226; Komisjonowanie i sortowanie opon na magazynie.

Wymagania:

&#8226; Dobry stan zdrowia,
&#8226; Możliwość wyjazdu na 3-4 miesiące,
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku &#8211; mile widziane,
&#8226; Aktualne ubezpieczenie zdrowotne w Polsce,
&#8226; Własne auto do wyjazdu.

Oferujemy:

&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach niemieckich,
&#8226; Wynagrodzenie 10 &#8364; brutto/h + dodatki,
&#8226; Dodatki za nadgodziny +25%,
&#8226; Dodatki za niedzielę +25%,
&#8226; Dodatki za święta +100%,
&#8226; Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
&#8226; Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,
&#8226; Dofinansowane zakwaterowanie &#8211; w pokojach 2 &#8211; osobowych, koszt zakwaterowania dla pracownika to 50 &#8364;/ miesięcznie,
&#8226; Możliwość podjęcia zatrudnienia na innych projektach.
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji na adres mailowy: rekrutacja.niemcy@axialus.pl lub o kontakt pod numerem telefonu: +48 605-562-300 +48 515-158-117;
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji proszę o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 03 Styczen, 2019  12:50

Identyfikator: 648064

Wyświetleń: 1596