Racibórz, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Komisjoner części samochodowych

Gliwice

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Ingolstadt

Zakres obowiązków:
- praca na magazynie
- komisjonowanie części samochodowych za pomocą terminalu dotykowego lub skanerów
- wyszukiwanie towarów wg podanego klucza

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego
- możliwość oraz chęć przyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną do Gliwic
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- atrakcyjną pracę u klienta z branży Automotive
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

UWAGA:
Rozmowa z pracodawca odbędzie się z początkiem sierpnia w Gliwicach.
Wszystkie osoby, które przejdą pomyślenie rozmowę kwalifikacyjną oraz jazdę próbną otrzymają w tym samym dniu umowę o prace.

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV. Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: SCAN/DE/2014

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Sierpien, 2014  11:45

Identyfikator: 518401

Wyświetleń: 4586