Racibórz, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator wózka widłowego

Racibórz

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego Klienta z branży logistycznej poszukuje kandydatów z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych na magazynie w Raciborzu.

Stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: RACIBÓRZ

OBOWIĄZKI:
obsługa wózka widłowego
kompletacja towaru
obsługa skanera magazynowego
inne czynności magazynowe

WYMAGANIA:
uprawnienia do obsługi wózków widłowych
doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych, skanera i w pracy na magazynie
dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany

OFERUJEMY:
umowę zlecenie
możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy na magazynie
pracę w systemie zmianowym 6/14/22

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod wskazany adres e-mail. W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska "Wózki widłowe - Racibórz"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Eurokadra SA: nr certyfikatu 8252

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Wrzesien, 2014  12:35

Identyfikator: 521698

Wyświetleń: 1746